מה זה TAB?

מאמינים בכוחה של תמיכת עמיתים

אל תלך לבד. ל-TAB יש את הגב.
המועצה האלטרנטיבית מביאה לכם קהילה משגשגת של מנכ"לים ובעלי עסקים בעלי חשיבה קדימה החולקים את החוכמה וההשראה הקולקטיבית לשפר באופן קיצוני את החברות שלהם. באמצעות שילובים ייחודיים של אימון עסקי אחד על אחד, השתתפות בישיבות מועצת TAB חודשיות, חבילת כלים אסטרטגיים וסדנאות, חברות TAB מספקת כוח רב יותר לעסק שלך ואיזון טוב יותר בין עבודה לחיים עבורך. הכל ארוז בשירות יעיל ובמחיר סביר שאנו מזמינים אותך לנסות, ללא סיכון. אנו מציעים גם StratPro® – תוכנית טרנספורמציה מנהיגותית רבת עוצמה של TAB שנועדה לעזור לך ליישר את צוות המנהיגות שלך, לבסס את החזון הקולקטיבי שלך ולהבטיח את הביצוע והאחריות כדי להביא אותו לידי ביטוי.

התחילו את המסע שלכם ב TAB

צרו קשר כדי לחקור כיצד TAB יכולה לעזור לכם להפסיק לעבוד יתר על המידה ולהתחיל לחיות באופן מלא.

היפגשו עם המנחה הקרוב אליכם כדי להכיר אחד את השני ולשאול שאלות.

גלו האם TAB מתאים לכם ולעסק שלכם.

השתתפו בפגישת דירקטוריון TAB הראשונה שלך ותחוו את העוצמה של תמיכת עמיתים.

Start your TAB journey

השתתפו בפגישת דירקטוריון TAB הראשונה שלך ותחוו את העוצמה של תמיכת עמיתים.

גלו האם TAB מתאים לכם ולעסק שלכם.

היפגשו עם המנחה הקרוב אליכם כדי להכיר אחד את השני ולשאול שאלות.

צרו קשר כדי לחקור כיצד TAB יכולה לעזור לכם להפסיק לעבוד יתר על המידה ולהתחיל לחיות באופן מלא.

מה כלול בחברות ב TAB?

ועדות ייעוץ לעסקים
כחבר TAB, תקבל קהילה, ביטחון עצמי ובהירות אסטרטגית. אתה תצטרף לקבוצה שנבחרה בקפידה של 6-8 עמיתים באזור שלך, המגיעים ממגוון תעשיות שאינן מתחרות. במפגשים החודשיים האלה, בני חצי יום, תקבלו עצה מעשית ונקודת מבט אובייקטיבית שאינכם יכולים לקבל מעובדים, בני משפחה או חברים – שיעזרו לכם לקבל החלטות טובות יותר ומהירות יותר. על ידי שיתוף אחריות ומשוב מושכל, תקבל את המומנטום האישי והמקצועי כדי להשיג את המטרות שלך בביטחון.

אימון מנהלים אחד על אחד
מעבר ל-TAB Board שלך, אימון אחד על אחד יעזור לך להשאיר מאחור קונפליקטים, מתח ומחסומים. עם מאמן מנוסה בפינה שלך, תקבל את ההדרכה האישית הדרושה לך כדי לעשות בחירות קשות ולחדד את כישורי המנהיגות שלך. המאמן שלך יכול לעזור לך להבהיר את החזון שלך, לתעדף יעדים, להגדיר יעדים ארוכי טווח, לקבל תובנה אובייקטיבית לגבי אתגרי מנהיגות ועוד ועוד. תוכל ליהנות שוב מרווחים ומסופי שבוע.

כלים אסטרטגיים
עם TAB, תקבל גישה לכלי תכנון עסקי אסטרטגיים מוכחים המתמקדים בגיבוש החזון שלך הן לעסק מצליח והן לחיים מספקים. ה-Business Builder's Blueprint™ שלנו יעזור לך לנטרל את תהליך התכנון האסטרטגי ולספק תמונה ברורה כיצד להשיג את הכיוון והחזון האסטרטגיים שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לשפר את הערך של העסק שלך וליהנות באמת מכל מה שעבדת עבורו.

קשרים גלובליים
השאר את הבדידות מאחור עם הגישה שלך ל-TAB Connect – פלטפורמת הרשת העסקית המקוונת והבלעדית שלנו. אתה תתחבר לבעלי עסקים מרקע מגוון בתעשייה דומות ברחבי העולם – שכולם חולקים את המחויבות של TAB לשפר את העסקים שלהם ולשנות את חייהם. שאל שאלות, קבל משוב ושתף פעולה עם מנהיגים מצליחים אחרים.

מעוניינים להצטרף כחברים ב TAB ?

מלאו את הפרטים מטה ואנו נהיה בקשר בקרוב

דילוג לתוכן